+380 (97) 803-85-97




Соковижималка для паростків пшениці електрична з нерж сталі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична шнекова соковижималка з нержавіючої сталі. Підходить для виробництва свіжовичавленого соку з паростків пшениці - вітграс та інших злакових культур.
Опис:
Соковижималка зі шнеком з нержавіючої сталі, редуктор, регулятор швидкості обертання (частотник), двигун на 550Вт, корпус металевий, шнур з вилкою на 220вольт. Не перегрівається під час тривалої роботи. Зручно і швидко в експлуатації для промивання деталей. Приймаємо замовлення за 14-20 днів до відправки при передоплаті 60% від вартості товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Максимальна швидкість обертання | 50 об/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Інший |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Щіточка для чищення | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 29 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 020125
Відправка з 22 квітня 202629 500 ₴
+380 (97) 803-85-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний


