+380 (97) 803-85-97

Фітосвітильник Samsung LM281b –200 вт, 50x60см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фітосвітильник Samsung LM281b – 200 ват призначений для освітлення рослин, розсади на всіх стадіях життєвого циклу. Світлодіоди вкриті прозорим пластиковим блістером. Термін служби щонайменше 50 000 годин. ДхШ 500х600 мм. Країна виробник: Китай
Лінійний світлодіодний фітосвітильник Samsung LM281b – 200 зібраний на базі сучасних світлодіодів Samsung LM281Bb, які мають один з найкращих показників світловіддачі, вищі за ефективність натрієвих ламп.
- Модель: Sam281b – 200 ват
- Повний спектр:
Білиx 420 шт. 3000/3500 /4000 К
Червоних 60 шт. 650 - 630nmRed - Тип світлодіодів: Samsung LM281b
- Кількість світлодіодів: 480 шт
- Номінальна напруга: 220В
- Номінальна частота: 50/60 Гц
- Стабільна робота при: ± 40 С.
- Термін служби: 50000 годин.
- Гарантія: 24 міс.
- Розміри (ДхШ): 500х600 мм.
- Виробник: DIY ELECTRONIX Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 500 мм |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 38000 лм |
| Кількість світлодіодів | 480 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
- Ціна: 6 333 ₴
- Немає в наявності
- Код: Sam281b00014
6 333 ₴
+380 (97) 803-85-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний


