+380 (97) 803-85-97





Фітосвітильник Samsung LM301H – 120 вт, 120см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фітосвітильник Samsung LM301H – 120 ватт призначений для освітлення рослин, розсади на всіх стадіях життєвого циклу. Світлодіоди вкриті прозорим пластиковим блістером. Термін служби щонайменше 50 000 годин. Країна виробник: Китай
Лінійний світлодіодний фітосвітильник LM301H зібраний на базі сучасних світлодіодів Samsung LM301H, які мають винятково високу ефективність - до 3,1 мкмоль/Дж або 220 лм/Вт.
- Модель: Samsung LM301H – 120 ват
- Повний спектр: 395nm ultraviolet - 740nmRed
- Тип світлодіодів:
Samsung LM 301 H: 3000/5000 К
Червоні Epistar: 660 nm
Інфрачервоні Epistar: 720 nm
Ультрафіолетові Epistar: 395-400 nm - Фотосинтетично активна радіація: 1138.21 мкмоль·м−2·с−1
- Кількість світлодіодів: 128 шт
- Номінальна напруга: 220В
- Номінальна частота: 50/60 Гц
- Стабільна робота при: ± 40 С.
- Термін служби: 50000 годин.
- Гарантія: 6 міс.
- Розміри: 1100х74х62 мм.
- Цоколь: вилка та провід довжиною 1,5 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Кількість світлодіодів | 128 шт. |
| Спектр світіння | Широкий спектр |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ширина | 74 мм |
| ФАР | 1138.21 мкмоль·м−2·с−1 |
- Ціна: 4 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: Sam301H0015
4 400 ₴
+380 (97) 803-85-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0019:00
- Вівторок10:0019:00
- Середа10:0019:00
- Четвер10:0019:00
- Пʼятниця10:0019:00
- Субота10:0019:00
- НеділяВихідний



